Svatební video

Jak natáčení svatby vnímám:

Svatba patří mezi jednu z nejvýznamnějších životních událostí člověka. Je důležitým okamžikem ne jen pro nevěstu a ženicha, ale také pro jejich rodiče, kteří jsou při obřadu svědky toho, jak se jejich milované dítě stává součástí nové rodiny. Je to také oslava lásky dvou lidí, kteří se rozhodli si zasvětit své životy.

Celý tento den je něco, co se už nikdy nebude znovu opakovat. Je spojený s mnoha silnými emocemi.

Přípravy, kde vládne určité napětí, nervozita. Obřad, kde tyto nálady přecházejí v dojetí přihlížejících, pocity štěstí a vzájemného nadšení novomanželů. To vše se přemění v kolektivní radost a veselí, které je přítomno při svatební hostině a večerní party.

Všechny tyto emoce a okamžiky jsou naprosto jedinečné a mým cílem je zaznamenat je pro vás. Tyto chvíle nejistoty, slz štěstí a radosti jsou tím důležitým do vaší svatební videovzpomínky. Emoce jsou tím nejsilnějším, co svatební den doprovází. A já bych byl rád, aby byly také tím, co doprovází svatební video. Aby si vaše maminka i za deset let znovu vše oživila a otřela si slzu štěstí.

Jak natáčení probíhá:

Osobní setkání

Dohodneme si schůzku, kde probereme vaše představy o svatebním dni a jeho předpokládaném plánu. Chcete, aby ve videu bylo něco konkrétního? Zde mi to můžete říct.

Svatební den

Pokud se nedohodneme jinak, strávím s vámi většinu svatebního dne, v průběhu kterého budu postupně natáčet:

  • Přípravy novomanželů
  • Setkání ženicha a nevěsty (koná-li se před obřadem)
  • Obřad
  • Svatební hostinu
  • Záběry novomanželů ve vybraném prostředí
  • Krájení dortu, házení kytice a další tradice
  • Část večerní zábavy

Postprodukce:

Zde začíná proces samotné tvorby videa. Z množství záběrů, které za celý den pořídím, vyberu ty, které postupným střihem vytvoří příběh vašeho svatebního dne. Jak už jsem výše zmínil, u svatebního videa kladu důraz na emoce. Pro jejich podtržení zvolím vhodnou hudbu, která může zohledňovat i váš hudební vkus. V neposlední řadě také provedu barevné úpravy videa. Stejně jako svatební fotograf upravuje každou jednotlivou fotografii, upravuji já každý záběr ve videu. Svatební videoklip doplním o titulky, kam mohu uvést třeba poděkování vaší babičce za koláčky.

Předání videa:

Výsledkem pro vás je svatební klip o délce do deseti minut, který vystihne atmosféru vašeho významného dne a stane se vzpomínkou, ke které rádi za pár let usednete se svými blízkými či ji můžete nedlouho po svatbě šířit mezi vaše blízké, kteří svatbě nemohli být svědky. Svatební video Vám předám elektronickou formou v plné kvalitě a současně zajistím umístění na YouTube, abyste odkaz mohli šířit mezi přáteli

>>REZERVOVAT TERMÍN<<